Podpořte PQ!

Pražské Quadriennale není jenom festival, ale vytváří také platformu pro experimentování, networking, inovaci a budoucí spolupráci mezi umělecky činorodými autory. Pražské Quadriennale podporuje kreativitu!
Podpořte i vy nás!

Existuje mnoho možností, jak podpořit PQ v tom, aby bylo ještě lepším a živějším mezinárodním festivalem!

Korporátní partnerství

Aby na Pražském Quadriennale mohla být odprezentována nejlepší jména současného divadla a scénografie, a mohl vzniknout prostor pro inovativní vize a kreativní podhoubí pro začínající i etablované umělce z celého světa, je realizace PQ závislá na podpoře ze stran našich partnerů. Vaše pomoc nám umožní zdokonalit a vyprofilovat unikátní platformu pro současné trendy v umění, v rámci které prohlubujeme zkušenosti a znalosti nejen profesionálů z celého světa.

Staňte se partnerem PQ 2023 a prezentujte svou společnost před desítkami tisíci návštěvníků PQ a využijte výhody pro vaše zaměstnance i partnery.

Více informací, jak můžete PQ 2023 podpořit vám rádi poskytneme na stepan.parizek@pq.cz.

PQ Friends

14. ročník PQ se zaměřuje na úzkou spolupráci s lokálními kreativními značkami, kulturními projekty a eventy. Naším cílem je propojit se s projekty se stejnou vizí a podpořit jejich zviditelnění u tisíců domácích i mezinárodních návštěvníků PQ.

V případě zájmu o spolupráci nám napište na stepan.parizek@pq.cz.

PQ rodina

Ceníme si přízně, kterou nám naši pravidelní návštěvníci projevují. Ročník co ročník se naše PQ rodina rozrůstá o nové členy z oboru scénografie, divadla, umění nebo literatury, kteří nevynechají téměř žádný ročník PQ, a proto si jich hluboce vážíme. Každý ročník si z PQ odnášejí spoustu zážitků a zkušeností, které pak sdílí se svými blízkými i námi.

Máte také svůj PQ příběh? Sepište ho a my jej zveřejníme na našem webu 50.pq.cz. Zařadíte se tak mezi naše hrdé a viditelné členy PQ rodiny!

Svůj příběh nám zašlete na stepan.parizek@pq.cz.