Zamotaný

Zamotaný je performativní, durativní a kreativní dílo, které se zabývá představou o všem nepředvídatelném a svérázném na nočním Výstavišti Praha. Zamotaný zahrnuje až čtyři nafukovací a osvětlené obleky, v nichž jsou vždy dva až tři performeři. Obleky jsou nafouknuté a obtěžují osoby, které je mají na sobě. Nutí je pohybovat se nemotorným, neohrabaným a nepředvídatelným způsobem. Pohyb nočním Výstavištěm vytváří výzvy, jako je navigace, setkání a potenciál selhání.

Osvětlené tvary obleků narušují způsob, kterým se performeři pohybují, zvýrazňují některé pohyby a brání ostatním. Ze skoku se stane odraz, jít nahoru po přeplněných schodech vypadá, jako když krajta jí prase, vznikají překážky, narušení a chvíle zmatku.

Jak se pohybují nočním prostředím, zářivé tvary performerů v Zamotaný vytvářejí chvíle úžasu. Osvětlení nám umožňuje vidět noční okolí performerů v prostředí Prahy a Výstaviště zcela novým způsobem. Zamotaný odhaluje vzorce času a prostoru prostřednictvím omezení dechu, nafouknutí a vyfouknutí a vzorců, které vyplynou z nepředvídatelnosti.

Team:
Designer and Art Director – Antony (Ant) Nevin;
3/D Rendering – Elanor Pepperell;
Fabrication – Canvasland

Website:
antnevin.com

Země/Region Nový Zéland

Umělci Antony Nevin

07 06 2019 19:00
Kde Plaza