Trofej

Projděte se pop-up městem příběhů. Trofej, která je tvořena skupinkami stanů, osvětluje Výstaviště Praha. V každém stanu potkáte člověka, který vám řekne pravdivý příběh o chvíli, kdy se všechno v jeho životě změnilo. Univerzální příběhy o lásce, identitě, ztrátě, kariéře a dalších tématech naplňují tyto stany. Pohybujte se po městě příběhů a navštivte tolik stanů, kolik vás jen láká a poslechněte si intimní příběhy, které s vámi sdílí lidé, kteří je prožili. Nechte se těmito příběhy inspirovat, přemýšlejte nad zlomy ve svém vlastním životě a sepište svůj příběh na barevné fólie. Vývoj instalace je určen vašimi činy. Jak poběží čas, stany se promění v mnohabarevné struktury pokryté příběhy o změně.

Trofej kombinuje divadlo a městský design a je živým pomníkem zkušeností, které tvoří naše životy a přesvědčivým dialogem o změně. Naše stany naplněné světlem se stávají dočasnými majáky pro svět v měnících se časech, ukazují sílu krásy, příběhu a spojení.

Průhledná látka stanů umožňuje odhalení hloubky ostrosti a zdá se, že živí umělci, které vidíme oproti jemnému rozostření města okolo, v něm zaujímají své místo.

Trofej byla představena v Kanadě i za jejími hranicemi, mimo jiné v Canada’s National Arts Centre, na High Performance Rodeo a na Dublin Fringe Festivalu.

Team:
Director, Creator, Producer – Sarah Conn;
Installation Design, Co-creator – Allison O’Connor;
Dramaturg – Laurel Green

Partners:
Developed in co-production with STO Union

Země/Region Kanada

Umělci Sarah Conn & Allison O'Connor

07 06 2019 16:00
Kde PEG 5

08 06 2019 11:30
Kde PEG 5

08 06 2019 20:30
Kde PEG 5

09 06 2019 12:00
Kde PEG 5