6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

18:00

Bahn

Site Specific Performance Festival

PEG 5

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

17:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

19:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

21:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

11:45

Houbami

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:00—18:00

Kreativní proces kostýmní tvorby a zpracování výtvarných návrhů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S111

13:45

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

12:00—15:30

Autorská tvorba založená na práci s objekty

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU K222

10:00—18:00

Digitální kresba divadelní postavy

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S201

10:00—13:30

Zkušenost s kresbou dramatické situace

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

14:30—18:00

Zkušenost s kresbou dramatické situace

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

10:00

Plavba proudem

Formations

Plaza

19:00—22:00

Emergence: Festival

Emergence

Industrial Palace

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

13:00—14:45

Faust

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

16:30

Dýmová hora

PQ+

Nákladové nádraží Praha Žižkov

14:30—16:00

Flashtalks 6

PQ Talks

Krizik E

19:30

Forced Beauty

PQ+

A studio Rubín

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00

Formations Continue

Formations

Plaza

10:00—18:00

Nalezené scénografie

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R213/214

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

14:30—16:00

Fragments Gallery Talks: Pamela Howard, Ali Raffi

Exhibition

Lapidarium

10:00—13:30

Od pop-up knihy na jeviště

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R202

20:00—23:59

Fuchs2 Party #Chill

PQ Studio: Festival

Fuchs2

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at R1 for Location

14:30—18:00

Studium digitálních dramaturgií

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R202

16:30—17:30

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

18:00—19:00

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

20:30—21:30

Země, kůže a paměť

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

10:30—12:00

Light Spot 3

36Q

Small Sports Hall

17:00—18:30

Light Spot 3

36Q

Small Sports Hall

12:00

Minotaur [club]

Formations

Plaza

14:30—18:00

Stavba modelů z nalezených předmětů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R405/R406/R407

10:15

MORPHOMEN - Lidské archetypy

Site Specific Performance Festival

PEG 14

10:00—23:59

Neone: It´s on the Roof!

Special Event

Roof of Križík D

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:00—18:00

Open Install of Results

Emergence Festival: Workshop Results Open install

Industrial Palace

14:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

14:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

19:30—20:30

PACK. Zeptej se mě, čím chci být, až vyrostu, a já řeknu

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—18:00

Kino Panorama

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S221

14:00

Pauza

Formations

Plaza

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

10:00—13:30

Scénografické intervence

PQ Talks

Krizik E

16:30—18:00

Scénografie zvuku

PQ Talks

Krizik E

16:15

Tichý karneval

Site Specific Performance Festival

DAMU

10:00—13:00

Sound Spot 3

36Q

Small Sports Hall

14:00—16:00

Sound Spot 3

36Q

Small Sports Hall

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

08:00

Plavba vodním vírem tam a zpět

PQ Studio: Exploratory Workshops

The Town Belfry of St. Nicholas' Church

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

20:00

Tamura

PQ+

Alfred ve dvoře

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

10:00—18:00

Ateliér přírodních barviv a ekologické metody barvení textilu

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R106/108/109

10:00—18:00

Divadlo pro transformaci

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R313/R314

14:30—18:00

Kostýmní laboratoř

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R311

15:00

Stopy tkání

Site Specific Performance Festival

PEG 6

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

11:00—17:00

Ultimate Antitool

Exhibition

DAMU

11:00—18:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center

14:00—19:00

恍 (Fong2)

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

16:00

恍 (Fong2)

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

17:00

恍 (Fong2)

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

18:00

恍 (Fong2)

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek