6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

15:00

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

15:15

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

15:45

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

15:45

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

16:00—16:15

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

16:15—16:30

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

16:30—16:45

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

16:45—17:00

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

17:00—17:15

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

17:15—17:30

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

17:30—17:45

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

17:45—18:00

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

18:00—21:00

(de)formation #5

PQ Studio: Festival

DAMU K332

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

19:00—21:00

Awards Ceremony

Special Event

App based

18:00

Bahn

Site Specific Performance Festival

PEG 5

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

15:00

Houbami

Site Specific Performance Festival

PEG 5

16:15

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

16:15

Slovník chaosu: Dodatek

Site Specific Performance Festival

PEG 1

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

19:30—20:30

Enola

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

08:00

Fixing

Formations

Plaza

14:30—16:00

Flashtalks 5

PQ Talks

Krizik E

19:00

LeŤ

PQ+

Studio Alta

19:30

Forced Beauty

PQ+

A studio Rubín

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00

Formations Continue

Formations

Plaza

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

14:30—16:00

Fragments Gallery Talks: Liisa Ikonen

Exhibition

Lapidarium

21:30—22:30

Lov ec/eni

Site Specific Performance Festival

PEG 8

10:00

I <3 Shop Chão

Formations

Plaza

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

13:30—14:30

Kiwi

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

15:00—15:30

Vyper si svůj den

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

18:00—18:30

Vyper si svůj den

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

15:00

LEGOrytmus

Formations

Studio Alta

10:00—12:00

Light Spot 2

36Q

Small Sports Hall

14:00—17:00

Light Spot 2

36Q

Small Sports Hall

16:00

Rozpouštění hranic

Formations

Plaza

20:00

Minotaur [club]

Formations

Punctum

15:30

Pohyb /Architektura

PQ+

Pražské kreativní centrum

19:30

Pohyb /Architektura

PQ+

Pražské kreativní centrum

12:30

Pohyb obrazů

PQ+

NoD Roxy

12:00

Neone: It´s on the Roof!/Jóga

Special Event

Roof of Križík D

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

11:00

tady.teď.toto

Formations

outside Café Slavie

22:00—23:30

Outdoor Screening #Chill

PQ Studio: Festival

Skautský institut

15:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

10:00—13:30

Pedagogika 1

PQ Talks

Krizik E

16:15—18:00

Pedagogika 2 (pokračování)

PQ Talks

Krizik E

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—13:00

Výměna zkušeností

Emergence

Central Hall

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

20:00

SAME SAME

PQ+

PONEC- divadlo pro tanec

15:00

Tichý karneval

Site Specific Performance Festival

PEG 1

10:00—12:00

Sound Spot 2

36Q

Small Sports Hall

14:00—17:00

Sound Spot 2

36Q

Small Sports Hall

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

20:00

Tamura

PQ+

Alfred ve dvoře

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

19:30—21:00

Stopy zbloudilých

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

10:15

Stopy tkání

Site Specific Performance Festival

PEG 6

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

11:00—17:00

Ultimate Antitool

Exhibition

DAMU

16:30—17:00

Když zdi promluví

PQ Studio: Festival

DAMU K332

18:30—19:00

Když zdi promluví

PQ Studio: Festival

DAMU K332

20:30—21:00

Když zdi promluví

PQ Studio: Festival

DAMU K332

11:00—18:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center