6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

15:30—16:00

[[ WAR-IN-PROGRESS ]] for_rest

PQ Studio: Festival

DAMU K222

17:00—17:30

[[ WAR-IN-PROGRESS ]] for_rest

PQ Studio: Festival

DAMU K222

18:00—18:30

[[ WAR-IN-PROGRESS ]] for_rest

PQ Studio: Festival

DAMU K222

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

13:30—14:30

Pozadu na daném místě, později v daném čase

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

17:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

19:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

21:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

20:30—21:30

Úžasná bytost

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

10:15

Houbami

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:00—13:30

Common Design Project - kritický seminář

Exhibition

Right Wing, IP/ Krizik B

13:30—20:00

Společný projekt - výstava

Exhibition

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—18:00

Korpus/Rozšířená filmová akce

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU K332

10:00—18:00

Kreativní proces kostýmní tvorby a zpracování výtvarných návrhů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S111

10:00—18:00

Costume, LIVE! 1

Emergence

Central Hall

07:00—07:30

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at R1 for Location

15:00—15:30

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at R1 for Location

21:00—21:30

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at R1 for Location

10:00—18:00

Digitální kresba divadelní postavy

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S201

10:00—13:30

Zkušenost s kresbou dramatické situace

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

14:30—18:00

Zkušenost s kresbou dramatické situace

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

14:30—16:00

Flashtalks 7

PQ Talks

Krizik E

19:30

Forced Beauty

PQ+

A studio Rubín

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00

Formations Continue

Formations

Plaza

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

14:00—20:00

Jáma

Site Specific Performance Festival

PEG 12

10:00

I <3 Shop Chão

Formations

Plaza

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

15:00—15:30

Sbližování s hlukem a tichem

PQ Studio: Festival

Rudolfinum

19:30—20:00

Sbližování s hlukem a tichem

PQ Studio: Festival

Rudolfinum

20:00—21:00

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

21:00—22:00

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

16:30—17:00

Knihovna bezesných

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

10:30—12:00

Light Spot 4

36Q

Small Sports Hall

14:30—16:30

Light Spot 4

36Q

Small Sports Hall

06:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

12:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

18:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

23:59—00:30

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

17:45

MORPHOMEN - Lidské archetypy

Site Specific Performance Festival

PEG 14

10:00—23:59

Neone: It´s on the Roof!

Special Event

Roof of Križík D

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

13:00—19:00

Vně a uvnitř

PQ Studio: Festival

DAMU K107

10:00—18:00

Kino Panorama

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S221

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

17:30—18:45

Press paradox

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—18:00

Proxemický prostor a performance: SAMI nebo POSPOLU

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R202,S221

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

09:00—11:00

Sound Spot 4

36Q

Small Sports Hall

11:00—12:00

Sound Spot 4

36Q

Small Sports Hall

14:00—17:00

Sound Spot 4

36Q

Small Sports Hall

17:00—18:00

Sound Spot 4

36Q

Small Sports Hall

10:00—18:00

Prostorová zkušenost

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU K326

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

10:00—18:00

Ateliér přírodních barviv a ekologické metody barvení textilu

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R106/108/109

10:00—18:00

Tříbarevný workshop

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R213/214

11:45

Stopy tkání

Site Specific Performance Festival

PEG 6

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

11:00—17:00

Ultimate Antitool

Exhibition

DAMU

19:00—22:00

Under the sky #Chill

PQ Studio: Festival

DAMU DISK rooftop

10:00—18:00

Scénografie urbanismu: U’mění město

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R312

11:00—18:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center