6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

12:00—20:00

(de)formace # 3

PQ+

Nová scéna Národního divadla - Budova B

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

20:30—21:00

Anémie

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

19:30

Assemblage

PQ+

Studio Alta

10:00

Bauprobe

Formations

Plaza

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

09:00

Circle-lation

Formations

Plaza

16:00—21:00

Dominium

PQ+

Studio Hrdinů

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

21:30

ENGI-MON

Site Specific Performance Festival

PEG 6

15:00—16:00

Esta Noite, Morfeu!

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

14:30—16:00

Flashtalks 3

PQ Talks

Krizik E

16:00

Přehyby

Formations

Plaza

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00

Formations Continue

Formations

Plaza

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

20:00

GUIDE

PQ+

PONEC- divadlo pro tanec

19:30—20:50

Hamlet a tma

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

17:15

House Beating

Site Specific Performance Festival

PEG 7

10:00

I <3 Shop Chão

Formations

Plaza

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

13:00—14:00

Dědictví Attiky

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

17:30—18:30

Dědictví Attiky

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

16:30—18:00

New Media 1

PQ Talks

Krizik E

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

09:00

tady.teď.toto

Formations

hrob Karla Hynka Máchy /hřbitov Vyšehrad/

22:00—23:30

Outdoor Screening #Chill

PQ Studio: Festival

Skautský institut

14:00—14:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

16:00—16:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:15

Porézní město

Site Specific Performance Festival

PEG 1

15:00

Porézní město

Site Specific Performance Festival

PEG 1

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—13:00

Výměna zkušeností

Emergence

Central Hall

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

11:00—12:30

Row your boat #Chill

PQ Studio: Festival

Žofín - Slovanský ostrov

10:00—13:30

Scénografie a politika

PQ Talks

Krizik E

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

13:30—14:30

Kolekce Taboo

Special Event

Central Hall

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

16:15

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

16:00—17:00

Společně

PQ Studio: Festival

DAMU K332

18:30—19:30

Společně

PQ Studio: Festival

DAMU K332

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

12:00

Trofej

Site Specific Performance Festival

PEG 5

21:30—22:00

Vítězství

PQ Studio: Festival

V Kotcích

11:00

Workshop s Aeroškolou

Exhibition

Krizik C

14:00

Workshop s Aeroškolou

Exhibition

Krizik C