6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

12:00—23:00

(de)formace # 3

PQ+

Nová scéna Národního divadla - Budova B

16:00—16:30

36 dramatických situací

PQ Studio: Festival

DAMU K332

17:00—17:30

36 dramatických situací

PQ Studio: Festival

DAMU K332

18:00—18:30

36 dramatických situací

PQ Studio: Festival

DAMU K332

14:00—23:59

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

17:15

Seskupení

Formations

Studio Alta

17:30—18:30

Babka a velký výlet do malé knihy

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

20:30—21:30

Babka a velký výlet do malé knihy

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

16:00—16:30

Modrá (tanec se stuhou)

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

20:00—23:59

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

20:00—23:59

Blue Hour Opening

36Q

Small Sports Hall

15:00—17:00

Book Signings: Radivoje Dinulović

Special Event

Central Hall

21:00

CAMPQ

Exhibition

Vila Štvanice

10:00

Okruh – Dramaturgie pohybu

Formations

Plaza

10:00—13:30

Kostým

PQ Talks

Krizik E

10:15

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

19:00

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

11:00

Jednorázové druhy prostorů

Formations

Plaza

21:00—22:00

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

20:00

Nepřestávej

PQ+

Studio Hrdinů

10:00—23:59

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—23:59

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

14:30—16:00

Flashtalks 2

PQ Talks

Krizik E

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00

Formations Continue

Formations

Plaza

10:00—23:59

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

15:00

House Beating

Site Specific Performance Festival

PEG 7

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

14:30

Linie

Formations

Plaza

21:00

Zrcadlení

Special Event

Central Hall

20:00—23:59

Pražská muzejní noc

Special Event

Prague Exhibition Grounds

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

11:30

tady.teď.toto

Formations

Old Town Square (Jan Hus Memorial)

19:00

ONEby1

Formations

Plaza

17:00—23:59

Open yard #Chill

PQ Studio: Festival

Bar/ák

15:00—15:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:00—17:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—23:59

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

17:00

Úhel pohledu - Eymen

PQ+

Gauč ve Stromovce

11:45

Porézní město

Site Specific Performance Festival

PEG 1

16:15

Porézní město

Site Specific Performance Festival

PEG 1

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—13:00

Výměna zkušeností

Emergence

Central Hall

10:00—23:59

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

12:00

Zpívající zeď

Formations

Plaza

13:30—14:30

Sombreiro

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—23:59

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

13:30—14:30

Kolekce Taboo

Special Event

Central Hall

18:00—19:00

Kolekce Taboo

Special Event

Central Hall

10:00—23:59

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

11:30

Trofej

Site Specific Performance Festival

PEG 5

20:30

Trofej

Site Specific Performance Festival

PEG 5

13:45

Vertikální tanec

Site Specific Performance Festival

Mama Shelter Hotel

21:30—22:00

Vítězství

PQ Studio: Festival

V Kotcích

11:00—17:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center