6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

10:00—13:30

„Skok do prázdna“: forenzní možnosti scénografie

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R214

13:00—14:00

3 katastrofy, které jsem šťastně přežil

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

15:00—16:00

3 katastrofy, které jsem šťastně přežil

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

15:00

Alenka v říši divů

Site Specific Performance Festival

PEG 11

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

10:30—17:30

Blue Hour Opening

36Q

Small Sports Hall

15:00—17:00

Book Signins: Anne E. McMills

Special Event

Central Hall

17:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

19:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

21:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

10:00—13:30

Common Design Project - kritický seminář

Exhibition

Right Wing, IP/ Krizik B

13:30—20:00

Společný projekt - výstava

Exhibition

Right Wing, IP/ Krizik B

14:30—18:00

Návrhy zhmotněných kostýmů: Mezi skutečnými a imaginárními prostory

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S111

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

12:00—13:30

Rozšiřování scénografie

PQ Talks

Krizik E

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

14:00—20:00

Jáma

Site Specific Performance Festival

PEG 12

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

17:15—18:00

Mezinárodní federace pro divadelní výzkum

PQ Talks

A studio Rubín

16:30—17:30

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

17:30—18:00

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

10:30—12:00

Light Spot 5

36Q

Small Sports Hall

13:30—14:30

Mediální klaun

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

15:30—16:30

Mediální klaun

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

19:00—20:00

Mediální klaun

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

06:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

12:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

18:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

23:59

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

10:00—23:59

Neone: It´s on the Roof!

Special Event

Roof of Križík D

16:00—17:15

Nová média 2

PQ Talks

Krizik E

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

19:30

Nothing Sad

PQ+

Studio Alta

21:00

Opticon (čas mezi 3D a 2D)

PQ+

Kasárna Karlín

15:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

18:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

10:15

Panorama Kino-Theatre

Site Specific Performance Festival

PEG 5

13:45

Panorama Kino-Theatre

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:00—11:30

Participační scénografie: Tvorba responzivních prostorů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

12:00—13:30

Participační scénografie: Tvorba responzivních prostorů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

14:30—16:00

Participační scénografie: Tvorba responzivních prostorů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

19:30—23:59

PQ Studio: Festival Closing party #Chill

PQ Studio: Festival

DAMU DISK rooftop

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—13:00

Výměna zkušeností

Emergence

Central Hall

10:00—18:00

Proxemický prostor a performance: SAMI nebo POSPOLU

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R202,S221

17:00—19:30

Terapie náhodným setkáním

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

10:00—18:00

RE: Zvuk města

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R405/R406/R407

13:00—14:00

Připravit! Pozor!

PQ Studio: Festival

DAMU K222/K332

16:00—17:00

Připravit! Pozor!

PQ Studio: Festival

DAMU K222/K332

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

14:30—16:00

Scénografie a paměť

PQ Talks

Krizik E

10:00—13:00

Sound Spot 6

36Q

Small Sports Hall

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

20:00

Hlubiny

PQ+

Alfred ve dvoře

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

10:00—12:00

Měnící se scénografie

PQ Talks

Krizik E

10:00—18:00

Scénografie urbanismu: U’mění město

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R312

17:00

Visions

PQ+

DOX, Centre for Contemporary Art

14:00

Workshop s Aeroškolou

Exhibition

Krizik C

11:00—17:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center