6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

20:00

Proslov k národu

PQ+

New Stage, National Theatre

13:30—14:30

Alenka – Dada či neDada?

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00

Karneval zvířat

PQ+

PONEC- divadlo pro tanec

19:00—22:00

Between the Trees #Chill

PQ Studio: Festival

Containal Stromovkal

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

21:00

CAMPQ

Exhibition

Vila Štvanice

15:30—16:30

Hrady paláce hrady

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

17:30—18:30

Hrady paláce hrady

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

17:00—18:00

Conexiones Blandas

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

20:00—21:00

Conexiones Blandas

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

10:15

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at R1 for Location

16:15

Volání jelenů

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

16:15

Slovník chaosu: Dodatek

Site Specific Performance Festival

PEG 1

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

21:30

ENGI-MON

Site Specific Performance Festival

PEG 4

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

14:30—16:00

Flashtalks 4

PQ Talks

Krizik E

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00

Formations Continue

Formations

Plaza

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

18:30—19:30

Zvolna klesat

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

20:30—21:30

Zvolna klesat

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

10:00

I <3 Shop Chão

Formations

Plaza

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

10:30—12:00

Light Spot 1

36Q

Small Sports Hall

14:00—16:30

Light Spot 1

36Q

Small Sports Hall

15:30

Pohyb /Architektura

PQ+

Pražské kreativní centrum

19:30

Pohyb /Architektura

PQ+

Pražské kreativní centrum

19:30

Pohyb obrazů

PQ+

NoD Roxy

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

19:30

Poledne

PQ+

La Fabrika

17:00

tady.teď.toto

Formations

pomník Jana Palacha

15:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

19:00

Ovid's Metamorphoses

Exhibition

Studio Hrdinů

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

20:00

PLI

PQ+

PONEC- divadlo pro tanec

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—13:00

Výměna zkušeností

Emergence

Central Hall

13:00—14:00

Push, Push Baby

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

15:00—16:00

Push, Push Baby

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

10:00

Červená křižovatka

Formations

Plaza

10:00—12:00

Sound Spot 1

36Q

Small Sports Hall

14:00—17:00

Sound Spot 1

36Q

Small Sports Hall

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

17:15—18:00

Divadlo a fotografie

PQ Talks

Krizik E

13:45

Stopy tkání

Site Specific Performance Festival

PEG 6

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

18:00—21:00

Ultimate Antitool

Exhibition

DAMU