6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

16:30—18:00

Spolupráce ve scénografii

PQ Talks

Krizik E

12:00

Deform

Formations

Metro Station Florenc

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

10:00

Spletité formace

Formations

Plaza

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

14:30—16:00

Flashtalks 1

PQ Talks

Krizik E

00:01—23:59

Formations

Formations

Praha

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

18:00—18:30

Nebe za dveřmi II

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

20:30—21:00

Nebe za dveřmi II

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—13:30

Historie, teorie a spolupráce

PQ Talks

Krizik E

16:00—16:30

Mezera a podružnosti

PQ Studio: Festival

DAMU K332

17:00—17:30

Mezera a podružnosti

PQ Studio: Festival

DAMU K332

18:00—18:30

Mezera a podružnosti

PQ Studio: Festival

DAMU K332

16:00

Pátráme po teseraktu

Formations

Plaza

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at PEG1 for Location

19:00—21:00

International Curatorial Practices

PQ Talks

Krizik E

11:00

Iris

Formations

Plaza

19:00—22:00

Jam Session #Chill

PQ Studio: Festival

DAMU DISK rooftop

10:00

Cesta po pohyblivé zemi

Formations

Plaza

14:00—15:00

Liminauts

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

17:00—18:00

Liminauts

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

10:00

Uvonz A

Formations

Plaza

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:00

Průchody

Formations

Plaza

12:30

Peces Caminando!

Formations

Plaza

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

08:00

Plaza Records

Formations

Plaza

17:00

Úhel pohledu - Eymen

PQ+

Gauč ve Stromovce

11:45

Porézní město

Site Specific Performance Festival

PEG 1

16:15

Porézní město

Site Specific Performance Festival

PEG 1

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—13:00

Výměna zkušeností

Emergence

Central Hall

14:00

Stroje na frontu

Formations

Plaza

14:00

Červené koberce

Formations

Plaza

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

19:00

Zamotaný

Formations

Plaza

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

18:30

Telefonní sloupy

Formations

Plaza

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

12:00

Čas plyne

Formations

Náměstí Míru

16:00

Trofej

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:15

Vertikální tanec

Site Specific Performance Festival

Mama Shelter Hotel

10:00

Stavíme zdi/bouráme zdi

Formations

Plaza

11:00—18:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center