6—16 6 2019

čtvrtek

6

pátek

7

sobota

8

neděle

9

pondělí

10

úterý

11

středa

12

čtvrtek

13

pátek

14

sobota

15

neděle

16

PQ je živý organismus a ten, jako takový, podléhá průběžně různým změnám. Tento program průběžně aktualizujeme, můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se osobně zeptat na místě v našem info pointu. Zároveň vám ale doporučujeme trochu se oprostit od jasného řádu a být vstřícní k překvapením a náhodným zážitkům.

  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00

11:00—20:00

36Q

Exhibiton Group

Small Sports Hall

16:30—18:00

3D tisk pro scénografii

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S201

10:15

Alenka v říši divů

Site Specific Performance Festival

PEG 11

11:00—20:00

Blue Hour

36Q

Small Sports Hall

17:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

19:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

21:00

Bordel L'Amour

PQ+

Venuše ve Švehlovce

13:45

Houbami

Site Specific Performance Festival

PEG 5

15:00—16:00

Club Paradise

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—13:30

Common Design Project - kritický seminář

Exhibition

Right Wing, IP/ Krizik B

13:30—20:00

Společný projekt - výstava

Exhibition

Right Wing, IP/ Krizik B

20:30—21:30

Copla Cabaret

PQ Studio: Festival

DISK Theatre

10:00—18:00

Korpus/Rozšířená filmová akce

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU K332

10:00—18:00

Kreativní proces kostýmní tvorby a zpracování výtvarných návrhů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S111

10:00—18:00

Costume, LIVE! 2

Emergence

Central Hall

19:00—20:30

Kurátorování PQ

PQ Talks

Krizik E

11:15—13:30

Autorská práva scénických výtvarníků

PQ Talks

Krizik E

10:00—20:00

Emergence výstava

Emergence

Krizik D

10:00—13:00

Vykopávání pozůstatků francouzské scénografie v Praze

Site Specific Performance Festival

PEG 10

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Výstava zemí a regionů

Exhibiton Group

Right Wing, IP/ Krizik B

10:00—20:00

Fragmenty

Exhibiton Group

Lapidarium

14:00—15:00

Glutz

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

16:30—17:30

Glutz

PQ Studio: Festival

Jana Palacha Square

14:00—20:00

Jáma

Site Specific Performance Festival

PEG 12

12:00—15:00

Nevyrobím ani kytku

Site Specific Performance Festival

Check Map at R1 for Location

19:00—21:00

International Team Roundtable (90')

PQ Talks

Krizik E

21:30

Jam Session #Chill

PQ Studio: Festival

DAMU DISK rooftop

17:00—18:00

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

18:00—19:00

La Petite Allumette

PQ Studio: Festival

Pražské kreativní centrum

17:00—17:30

Knihovna bezesných

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

19:00—19:30

Knihovna bezesných

PQ Studio: Festival

DAMU Řetízek

19:00—20:00

Mediální klaun

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

20:30—21:30

Mediální klaun

PQ Studio: Festival

X10 Theatre

19:30

Medúza

PQ+

Studio Alta

23:59—00:30

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

06:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

12:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

18:00

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

23:59

Ráno, poledne, večer, noc

Site Specific Performance Festival

PEG 1

10:15

MORPHOMEN - Lidské archetypy

Site Specific Performance Festival

PEG 14

10:00—23:59

Neone: It´s on the Roof!

Special Event

Roof of Križík D

12:00

Neone: It´s on the Roof!/Jóga

Special Event

Roof of Križík D

17:00

Noc ve městě

PQ+

DOX, Centre for Contemporary Art

12:00—15:00

Noční procházka

Site Specific Performance Festival

PEG 5

21:00

Opticon (čas mezi 3D a 2D)

PQ+

Kasárna Karlín

12:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

12:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

13:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:15

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

16:30

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

16:45

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

17:00

Zaslechnout

PQ Studio: Festival

DAMU DISK foyer

15:00

Panorama Kino-Theatre

Site Specific Performance Festival

PEG 5

18:00

Panorama Kino-Theatre

Site Specific Performance Festival

PEG 5

10:00—11:30

Participační scénografie: Tvorba responzivních prostorů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

12:00—13:30

Participační scénografie: Tvorba responzivních prostorů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

14:30—16:00

Participační scénografie: Tvorba responzivních prostorů

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R302

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—20:00

Výstava divadelního prostoru

Exhibiton Group

Central Hall

10:00—13:30

Práce s transmédii: jak inscenovat výbuch jeviště ve XXI. století

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU K107

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

09:00—20:00

PQ dětem

Exhibiton Group

Krizik C

10:00—18:00

Proxemický prostor a performance: SAMI nebo POSPOLU

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R202,S221

10:00—18:00

RE: Zvuk města

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R405/R406/R407

10:00—20:00

Pamatuj na mne

Site Specific Performance Festival

Prague Exhibition Grounds

12:30—16:00

Scénografické publikace

PQ Talks

Krizik C

22:00

Shadow Meadow

PQ+

Divadlo Archa

10:00—13:00

Sound Spot 5

36Q

Small Sports Hall

14:00—17:00

Sound Spot 5

36Q

Small Sports Hall

17:00—18:00

Sound Spot 5

36Q

Small Sports Hall

10:00—20:00

Studentská výstava

Exhibiton Group

Left Wing, IP

10:00—18:00

Zamyšlení nad synestetickou scénografií

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R214

10:00—20:00

Takigawa

Site Specific Performance Festival

Central Hall

10:00—20:00

Tejidos

Site Specific Performance Festival

PEG 13

08:00

Bohové naší doby

PQ+

Masaryk Station

09:00—18:00

Umění loutky

PQ+

Chvalský zámek

20:00

Hlubiny

PQ+

Alfred ve dvoře

11:45

Stopy tkání

Site Specific Performance Festival

PEG 6

13:00—18:00

Tradice a současnost scénografie DAMU

Exhibition

DAMU

10:00—18:00

Scénografie urbanismu: U’mění město

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU R312

12:00—13:30

VR, AR a proces scénografie

PQ Studio: Exploratory Workshops

DAMU S201

11:00—18:00

Mladá polská scénografie

PQ+

Galerie Českých center