Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/single-cat-novinky.php) is not within the allowed path(s): (/tmp/:/var/tmp/:/var/lib/php/:/home/www/pq/) in /home/www/pq/www/wp-content/themes/twentyseventeen-PQ-010/functions.php on line 639

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/single-cat-35.php) is not within the allowed path(s): (/tmp/:/var/tmp/:/var/lib/php/:/home/www/pq/) in /home/www/pq/www/wp-content/themes/twentyseventeen-PQ-010/functions.php on line 642
Přihlášky pro českou národní účast ve dvou hlavních výstavách PQ 2023 – PQ

Přihlášky pro českou národní účast ve dvou hlavních výstavách PQ 2023

Pražské Quadriennale zveřejnilo podmínky účasti, závazné termíny a přihlašovací formuláře pro českou národni účast ve dvou hlavních výstavách PQ 2023, a to ve Výstavě zemí a regionů a ve Studentské výstavě. 

Výběr české národní výstavy pro Výstavu zemí a regionů probíhá v podobě dvoukolové otevřené výzvy. Uchazeči v 1. kole do 30. 9. 2021 zasílají vyplněnou závaznou přihlášku a stručné představení hlavní ideje jejich výstavy. Z prvního kola Komise na výběr české reprezentace pro PQ 2023, která je jmenována ministrem kultury ČR, vybere ty návrhy, které postoupí do druhého kola.

Výběr české národní výstavy pro Studentkou výstavu probíhá v podobě jednokolové otevřené výzvy. Detailně rozpracované kurátorské koncepty s přihláškou a všemi povinnými přílohami se podávají elektronicky dne 28. 2. 2021. Komise pro českou reprezentaci na PQ 2023 bude o vybraném návrhu informovat v březnu 2022.

Více informací o podmínkách účasti, povinných náležitostech a přihlášky najdete ZDE.