Mario Office

Toto představení se natáčelo v malé výrobní jednotce s názvem „Efficiency House“ v Hongkongu. Původně sice nesloužila k pořádání veřejných vystoupení, ale my jsme se pokusili přeměnit její prostor v jeviště pro kouzelnou show.

Cílovým publikem inscenace je široká veřejnost, ale prvními diváky jsme byli také my sami. Rád bych uvedl několik myšlenek týkajících se inscenace. Chtěli bychom, abyste na sebe tuto kouzelnou show nechali působit a získali představu o tom, co se v Hongkongu děje, pokud jste ho ještě neměli možnost navštívit.

Příběh pojednává o Vincentovi a Fioně, kteří se podobají 700 milionům hongkongských pracujících. Pracují v jednom malém oddělení v tovární budově na San Po Kong v Hongkongu. Každý den mají nastavený budík na 7:00, v 9:00 mají první schůzku, ve 12:00 pracovní oběd, v 15:00 poradu týmu, v 17:00 zvedají telefon, v 18:00 mají následnou ad- hoc poradu, v 19:00 křičí a ruší rodinnou večeři, ve 20:00 už jsou vyčerpaní a ve 21:00 jejich náročný den možná skončí.

Snažili jsme se zinscenovat životní styl nejvíce zaměstnaných lidí v Hongkongu. Život je umění, umění hrané každodenním lidským životem.

Země/Region Hong Kong

Designér Ng Sai Kit, Ricky (HK)

Spolupracovníci
Ricky Ng Sai Kit, Michael Lam Cheuk Kit, Veronica Fong

Video vytvořili
Ricky Ng Sai Kit, Michael Lam Cheuk Kit, Veronica Fong, Vicent Jim, Fion Cheung

Kontakty na lokaci
Web: https://cardfreakhk.wixsite.com/magic 

Kontakty na designéra
FB: https://www.facebook.com/Magic-Michael-Lam-577262005714054/
IG: https://instagram.com/magicmichaellam?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qwsf0fp4pdjk