TUO…

Toto umělecké dílo pracuje s novými médii a s účastí, interaktivitou a rozvojem. Spojuje nová média s humanitními vědami, historií, zvyklostmi a přírodou a snaží se dokončit starobylé stavby v čínském městě Longli.

Z pohledu člověka zvenčí je cílem zachytit jedinečné souvislosti tohoto města pomocí prostého výtvarného jazyka a metod, jež umožní prozkoumat starobylé sídlo prostřednictvím emocí a měření teploty.

Přizvěte domorodé obyvatele a vytvořte otisky šest set let staré historické stopy starobylého města pomocí nových kompozitních materiálů. Na jedné straně se stane historická stopa starobylého města součástí díla, na druhé straně je uměleckou činností i samotný proces zhotovování otisků.

Projekt byl natočen a produkován ve starobylém městě Longli. V rámci projektu se umělci snažili prozkoumat vzájemné vztahy lidí a vztah lidí k věcem, prostoru, přírodě, historii a uměleckým festivalům ve starobylém městě pomocí kamery a zkoumání stop po starobylých památkách.
Obraz okouzlujícího města Longli se pak promítá na novou instalaci z reliéfního materiálu.

Prostřednictvím několika obrazovek, na kterých je vidět obsah jedné kapitoly, a díky reliéfní instalaci tak lze znovu dekonstruovat obsah.

Do díla se zapojují místní umělci, výtvarníci i publikum.

Země/Region Guangdong Provincie, Čína

Designér Liang Xiqing, Zhou Wenhua, Guang Hongzhi, Wu yuzhong, Zhao Hai, Guangdong Stage Art Research Association, Liang Xiqing Huang Haiphong (CN)

Spolupracovníci
Curator: Liang Xiqing
Visual Director: Zhou Wenhua
Art Director: Guang Hongzhi
Sound Designer: Wu Yuzhong
Lighting Design: Zhao Hai
Producer: Huang Haizhong
Co-Ordination: Li Yong
Co-Ordination: Yang Xiaofang
Photography: Xie Yiqiu
Behavior Art: Tao Jiang

Video vytvořili
Produce: Liang Xiqing
Director: Zhou Wenhua
Photography: Xie Yiqiu, Kong Dehua, Qin Xiaohan
Editor: Zhang Linghui
Color matching: Kong Dehua
Subtitle: Zhang Linghui

Další spolupracovníci
Liang Xiqing, Zhou Wenhua,Guang Hongzhi,Wu yuzhong,Zhao Hai,Huang Haizhong,Li Yong,Yang Xiaofang,Xie Yiqiu,Tao,Jiang,Kong Dehua,Zhang Linghui,Qin Xiaoha,Hu Jia,Li Hua,Li yan,Miss Hu