Vstupenky

PQ 2019 nabízí těm, kteří plánují rychlou návštěvu PQ dvě možnosti. Návštěvníci si mohou koupit jednodenní akreditaci nebo jednodenní vstupenku.

S jednodenní akreditací může návštěvník vidět všechny výstavy PQ. Navíc si může akreditovaní návštěvník rezervovat místo na přednášky a diskuze PQ Talks nebo performance v rámci PQ Studio: Festival. Cena jednodenní akreditace je v předprodeji 475 Kč, pro studenty 250 Kč. Více informací k akreditacím je k dispozici v sekci Akreditace.

S jednodenní vstupenkou může návštěvník vidět všechny výstavy PQ. Cena za jednodenní vstupenku je 350 Kč, snížené vstupné pro studenty a rodiče doprovázející dítě je 150 Kč. Prodej vstupenek běží přes GoOut nebo je možné si vstupenky pořídit na místě v pokladnách v Průmyslovém paláci, jež budou otevřeny od 6. do 16. června 2019 mezi 10:00 a 20:00. Je možné si přes GoOut zarezervovat taky večerní přednášky v rámci PQ Talks a performance v rámci PQ Studio: Festival.

Skupiny nad 10 lidí mohou využít skupinovou slevu 10%. Je však nutné zájem o skupinovou slevu napsat na info@goout.cz, kde bude žádost zpracována.

Děti do 15 let, senioři nad 65 let a ZTP návštěvníci mají vstup na PQ zcela zdarma. I tito návštěvníci si však musí vyzvednout vstupenku v hodnotě 0 Kč na pokladnách.