PQ daily kit

PQ 2019 vsází na kvalitu před kvantitou. Přístup k merchu reflektuje společenské trendy, snaží se nezatížit životní prostředí a podpořit místní značky. Ve spolupráci s českými partnery tak vznikl PQ Daily kit! Připojte se k nám, myslete globálně, jednejte lokálně!

Papelote

Zapište si všechny své zážitky z PQ do sešitů Papelote!

Pro Papelote není papír pouhým papírem, ale přistupuje k němu jako k materiálu s dlouhou a bohatou tradicí. Vypráví jeho příběh a snaží se využít širokých možností, které papír stále nabízí, a probudit v lidech zájem o jeho kvality. Cílem Papelote je především oživit a zkvalitnit stávající úroveň výrobků z papírů a nabídnout alternativy k současné produkci. I díky tomu patří Papelote mezi papírnictví, které tu dosud nebylo. Pro PQ vytvořili sérii tří zápisníků, které jsou funkční, jednoduché a přitom originální. Reflektují zlatý řez a tři fáze tvůrčího procesu, které jsou součástí umělecké koncepce PQ 2019.

 

Bohempia

Méně je více!

V tričkách z konopného materiálu vám nebude ani zima, ani teplo. Díky termoregulaci trička v létě chladí, v zimě hřejí, a navíc jsou z dílny mladé inovativní české firmy Bohempia, která se zaměřuje na ekologickou výrobu oděvů a obuvi z technického konopí. Produkty jsou unikátně vyráběny na lokální bázi v Čechách a Střední Evropě. Ve spolupráci s Pražským Quadriennale vznikla kolekce minimalistických triček, která nesou hlavní myšlenky festivalu a zároveň myslí i na naši planetu.
Imagination. Transformation. Memory. Emergence. PQ 2019.
Které bude to vaše?

 

Botas 66 – Sweeper

S Botas 66 stihnete oběhnout všechny akce na PQ – a navíc stylově!

Před deseti lety se studentům grafického designu Janu Klossovi a Jakubovi Koroušovi podařilo osvěžit tradiční českou sportovní značku Botas a vytvořit koncept moderní značky, která se stala srdcovou záležitostí našeho týmu. Proto jsme se rozhodli zahrnout do našeho PQ Daily kitu červeno-oranžový model Sweeper. Ten je součástí produktové řady Run, která byla inspirována celosvětovou kulturou běhání. Její tvarosloví vychází z konkrétních běžeckých vytrvaleckých modelů Marathon, vyráběných pod značkou Botas v 80. letech. Současná obuv Run je konstrukčně i materiálově přizpůsobena potřebám dnešního životního stylu a komfortu při celodenním nošení.

 

SodaStream

Pitný režim bez zbytečných plastových lahví!

Společnost SodaStream se dlouhodobě snaží pomáhat vytvořit svět bez zbytečné spotřeby nápojových PET lahví a plechovek. Celá značka je „Earth Friendly“ a zavázala se k neustálému zdokonalování a výrobě ekologicky šetrných výrobků, které mají pozitivní dopad na naše životní prostředí. Ve spolupráci s Pražským Quadriennale vytvořila značka originální lahev typu Fuse o objemu 1 litr, která je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu a je určena k opakovanému použití. V areálu Výstaviště pak bude připraven stánek, kde si v průběhu celého festivalu můžete nechat vodu do lahve doplnit.

 

KeepCup

Máte pocit, že všechny akce na PQ nestihnete? Doplňte si energii kávou v hrníčku KeepCup.

KeepCup o objemu 227 ml má ideální velikost pro espresso s ledem, nebo s mlékem. Nekupujte si zbytečné množství kelímků na jedno použití, ale hrnek, který je ekologický a netoxický. KeepCup v barvách festivalu vám vydrží minimálně do dalšího ročníku Pražského Quadriennale.

 

Superguide

Jste poprvé v Praze nebo hledáte zajímavé tipy?

Superguide je první upřímný průvodce Prahou, který sestavují samotní Pražané. Prostřednictvím tohoto průvodce chceme našim zahraničním hostům poradit tipy na místa, která by v Praze rozhodně neměli vynechat. Superguide je napsán a ilustrován místními, vytisknutý v Praze, ale myslí úplně na všechny!