Základní info Profesionál

Sledujte i nadále naše webové stránky, newsletter, Facebook a Instagram, aby vám neunikly informace k spuštění prodeje akreditací, odhalení programu PQ 2019 a mnoho dalších! Těšíme se na vaši návštěvu!

Akreditace

Předprodej akreditací spuštěn!
Svou akreditaci na PQ 2019 si kupte ZDE.

Akreditace pro PROFESIONÁLY je určena těm, kteří jsou profesně aktivní v některé ze scénografických disciplín anebo všeobecně v divadle. Držitelé této akreditace budou zaregistrováni a získají přístup do uzavřené zóny „industry guide“, kde uvidí kontakty na další profesionály. To jim umožní navazovat vztahy s odborným publikem v rámci celého festivalu.

Jednodenní akreditace: předprodej 475 CZK, last minute/na místě 550 CZK
Třídenní akreditace: předprodej 1 000 CZK, last minute/na místě 1 200 CZK
Plná akreditace: předprodej 2 400 CZK, last minute/na místě 2 900 CZK

Otevřené výzvy

Více informací k otevřeným výzvam k projektům EMERGENCE: Výměna zkušenostíEMERGENCE: Knihovna portfolií a  Open Calls.

Bookstore

Součástí PQ 2019 bude i knihkupectví zaměřené na světové publikace o scénografii, divadelní architektuře, světelném a zvukovém designu i kostýmech, které se bude nacházet v centrální hale Průmyslového paláce. Knihkupectví vznikne pod taktovkou Book Therapy. Jestli máte tip, která publikace by určitě v regálech PQ bookstoru neměla chybět, zašlete nám ho na petra@booktherapy.cz.

Program

Výběr vybraných performancí, workshopů a talků si můžete, než spustíme finální program, prohlédnout ZDE.

Ubytování

PQ 2019 spolupracuje s cestovní společností ESTEC DMC, která pro návštěvníky PQ zabezpečuje ubytování ve vybraných hotelech za výhodnejší ceny. Projděte si nabídku hotelů  ZDE.